Veed

Veed

S.Pellegrino on tõenäoliselt üks parimatest kvaliteetvetest maailmas, mis on muuhulgas valitud Rahvusvahelise Sommeljeede Liidu ametlikuks veeks. Toode on iseloomult mineraalne, kuna on otseses kokkupuutes Itaalia Alpide mineraalsete kivimitega. Jõudes mäestikust allikasse vesi balansseerub ja säilitab nõrga looduliku gaasi. Rohkelt leidub vees kaltsiumi, naatriumi,  magneesiumi. Juua on seda mõnus, kuna vesi on kerge, paraja soolasusega, karastav ja toniseeriv ning mull ei ole agressiivne. Esimene veepudel villiti juba 1899. aastal, mis viitab sellele, et S.Pellegrino on mitme põlvkonna lemmikuna oma positsiooni kinnitanud.  

S.Pellegrino allikatele tuldi lähedalt ja kaugelt juba 13. sajandil, kuna selle vee joomist peeti tervendavaks  ja imettegevaks.                   

Soovitatav serveerimistemperatuur 8-10 kraadi.

 

Acqua Panna on vähemineraalne allikavesi, mida kogutakse Toskaana allikatest ja mida juba renessansiajast saadik uhkes Medicite perekonna jahivillas tarbitud on. Acqua Pannast on nüüd saanud paljude lemmik terves maailmas. Naturaalne vesi on mahe,  sametiselt pehme iseloomuga. Looduslikud allikad asuvad looduskaitsealal, mis tagab vee täieliku puhtuse.

Soovitatav serveerimistemperatuur 10-12 kraadi

Veed
uk web hosts good companies suggest in the uk, then good uk web hosting companies in uk business offers domain excellent best uk web hosting good service in uk company present advisable uk reviews suggest web hosts critique. Have you been looking for good web site hosting companies for your website, then take a look to the best web hosting website where is good web site providers list and some reccommendation which of them are advisable for different hosting purpose. See also general definition of web site hosting dedicated and virtual site hosting differences on this page virtual web site hosting companies defined there is good review of what to expect of different types of web hosting providers and what they are good for.
AS Grape, Vana-Narva mnt 1B, 74114 Maardu, tel.6 349 141, fax.6 349 145 grape[at]grape.ee